دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرین اخبار
آر.اس.اس
آرشيو اخبار
آگهی مزایده
اخبار برگزیده
اوقات شرعي
بازديدها
بانک اطلاعات کتب و مقالات
بنر
پایگاهای تحت وب
پیوندهای بیرونی
پیوندهای مرتبط
تازه‌هاي كتاب
تازه‌هاي نشر
تبلیغات 1
تبلیغات 2
تقويم
جستجو
جستجو
خدمات الکترونیک
روابط عمومی
زبان
زمان ديجيتال سرور
سایر متون عمومی
سخن روز
سرویس های دفتر تبلیغات اسلامی
سمت راست
عناوین
فرم جذب دفتر تبلیغات اسلامی
گزارش تصویری
محصولات فرهنگی تبلیغی
معرفی دفتر تبلیغات
مقالات
منو افقی
نظر سنجی
نقشه سایت
همايش ها
ورود كاربران
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.اخبار برگزیده
معاون منابع انسانی و پشتیبانی دفتر تبلیغات اسلامی عنوان کرد:

ارتقای خدمات بانکی در صندوق قرض‌الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی


معاون منابع انسانی و پشتیبانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: خدمات بانکی در صندوق قرض‌الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی با پیشرفت بیشتری نسبت به گذشته صورت می‌گیرد و از نظر نرم‌افزاری سیستم تلفن گویا راه‌اندازی شده است.
به گزارش روابط عمومی دفترتبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام سید موسی رجایی در مراسم تودیع و معارفه معاون منابع انسانی و پشتیبانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم که در سالن همایش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد با اشاره به فعالیت صندوق قرض‌الحسنه دفتر تبلیغات اظهار داشت: اکنون این صندوق به توانمندی خوبی رسیده و خودپردازهای خوبی خریداری شده است.
وی خاطرنشان کرد: خدمات بانکی در این صندوق با پیشرفت بیشتری نسبت به گذشته صورت می‌گیرد و از نظر نرم‌افزاری، سیستم تلفن گویا راه‌اندازی شده است.
معاون منابع انسانی و پشتیبانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم عنوان کرد: امنیت صندوق قرض‌الحسنه بسیار بالا است و کارشناسان در این زمینه تمهیدات لازم را اندیشیده‌اند و اکنون مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.
وی با اشاره به حوزه منابع انسانی گفت: آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها تدوین شد و در زمینه خدمات رفاهی برنامه‌ریزی‌های مختلفی انجام شد.
رجایی خاطرنشان کرد: به همراهی و همدلی همه معاونان، مدیران، کارشناسان و کارکنان نیاز داریم تا در شرایط مالی و رفاهی کنونی بتوانیم به مشکلات موجود پاسخ دهیم.
وی یادآور شد: هیئت امنا باید تمام تلاش خود را در زمینه همراهی بیشتر به کار گیرد تا اوضاع بحرانی کنونی پشت سر گذاشته شود.
معاون منابع انسانی و پشتیبانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم عنوان کرد: مبنای امور در معاونت منابع انسانی تفاهم، همراهی و همدلی با همه معاونت‌ها، مدیریت‌ها و کارکنان است و بر اساس منشور اخلاقی در این حوزه عمل می‌شود.

 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
Powered By Sigma ITID.